Ergene

Ergene Haftanın Spor Panoraması

Ergenede farklı lig kategorilerinde bulunan futbol takımları hafta sonu oynamış olduğu müsabakalarda birbirinden güçlü rakiplerle maç yaptı. Oynanan müsabakalarda futbol takımları Ergene ilçesini en iyi şekilde temsil etti.
Tekirdağ’ı profesyonel liglerde temsil eden tek takım olan Ergene Velimeşespor hafta sonu kendi sahasında Turgutluspor’u misafir etti. Mavi beyazlılar sahadan 1-0 mağlup ayrıldı.
Tekirdağ Süper Amatör Liginde Ergene’yi temsil eden tek takım olan Ergene Pınar Spor da ligin 8.ci haftasında Vakıflar 19 Mayıs Gençlik Stadyumunda Sağlamtaş Spor’u konuk etti. Ligde tek mağlubiyeti bulunan Ergene Pınar Spor Sağlamtaş Spor ile oynadığı müsabakadan 1-1’lik skorla ayrıldı.
Tekirdağ 1. Amatör B grubunda bulunan Ergene temsilcileri haftayı puansız kapadı. Grupta bulunan Ergene temsilcisi Ahimehmet Gençlik Spor Malkara 14 Kasım Spor takımına 6-0, Ergenegücü Ulaşspor’da Muratlı 1935 Spor’a 4-1 mağlup oldu.
Tekirdağ 1.Amatör C grubunda ise Ergene Kırkgöz Gençlik Spor Kulübü Sağlık Spor’u 2-1, Esen Spor Ergene Belediye Spor’u 1-0, mağlup ederken Ergene Misinli Spor Ergene Gençlerbirliği Spor ile 2-2 berabere kaldı. Grupta bulunan bir diğer Ergene temsilcisi Vakıflar Güven Spor’da Çorlu temsilcisi Çorlu Spor’a 2-0 mağlup oldu.FOTOĞRAFLAR

Bu haber Ergene Belediyesinin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Başa dön tuşu