Ergene

Ergene Belediyesinin Eğitime Desteği Devam Ediyor

Sağlık tesislerinden spor tesislerine ve camilere kadar her alanda kurumların destek taleplerini karşılıksız bırakmayan Ergene Belediyesi eğitime olan desteğini de sürdürüyor.
Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımıza Ergene genelinde eğitim, öğretim hizmeti sunan okullarımızın her daim emrinde ve hizmetindeyiz diyen Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Rutin belediyecilik faaliyetlerinin yanı sıra sosyal belediyecilik hizmetlerinde de Ergene Belediyesi olarak öncü belediyeyiz. Okullarımızın, sağlık kuruluşlarımızın ve ibadethanelerimizin hemen hemen her talebini karşılama konusunda elimizden gelen tüm gayreti gösteriyoruz” dedi.
Yeni Futbol Sahasında Çocuklarla Maç Yaptı
Ergene Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından kısa bir süre önce Karamehmet İlkokulu bahçesine yapılan futbol sahasını CHP İlçe Başkanı Ramadan Duran, Belediye Başkan Yardımcısı Yüksel Baydarlı ve Meclis üyeleri ile birlikte inceleyen Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel futbol sahasında ki çocuklarla da maç yaptı.
Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Karamehmet İlkokulunda ki çocuklarımız için güzel bir futbol sahası inşa ettik. Okullarımızdan gelen talepleri değerlendirerek öğrencilerimiz için en iyi hizmeti sunmak için çalışıyoruz. Çocuklarımızın daima sporla iç içe olmalarını istiyoruz. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımız evde bilgisayar, akıllı telefon, tablet ve televizyon başında vakit harcamaması, bunların yerine spor yapmaları gerekiyor” dedi.
Böyle güzel bir futbol sahasını Karamehmet mahallesine kazandırdıkları için Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel’e vatandaşlar ayrıca teşekkür ettiklerini de belirtti.
 

Bu haber Ergene Belediyesi’nin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Başa dön tuşu