Ergene

Ergene Belediyesi Semt Sahalarını Elden Geçiriyor

Ergene Belediyesi özellikle yaz aylarında yoğun bir şekilde kullanılan semt sahalarını bakıma aldı. Ergene Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı olan…

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

Ergene Belediyesi özellikle yaz aylarında yoğun bir şekilde kullanılan semt sahalarını bakıma aldı.

Ergene Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı olan ekipler Ergene Belediyesine ait olan semt sahalarını bakıma aldı. Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı olan ekipler önceki gün Sağlık Mahallesinde bulunan semt sahasında boya, badana, tamir, tadilat ve onarım çalışmaları yaptı.

Halkın spor yapacağı alanların bakımlı olmasının bir beldedeki sosyal yaşantı açısından taşıdığı öneme vurgu yapan Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “İlçemizdeki spor alanları halkın yoğun bir şekilde kullanıldığı yerler. Covid19 salgınının ardından spordan uzak kalan vatandaşlarımız ve gençlerimiz şimdilerde Belediyemize ait olan spor sahalarımıza yoğun rağbet gösteriyorlar. Belediye ekiplerimiz tarafından eksik noktaları tespit edilen spor sahalarımızın bu eksiklerini gideriliyor. Ekiplerimiz ilk olarak Sağlık mahallesinde bulunan semt sahamızda çalışmalarına başladı. Bu sahamızda ki çalışmaların tamamlanmasının ardından Fen İşleri Müdürlüğümüze bağlı olan ekiplerimiz planlanan program dahilinde diğer semt sahalarımızda da çalışmalarda bulunacaklar” dedi.

Yapılan çalışmalar kapsamında ekipleri Sağlık mahallesinde bulunan semt sahasının dış kısmı ile sahanın iç kısmında bulunan giyinme odaları, duşlar, tuvaletleri boyadı.

Bu haber Ergene Belediyesinin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu