Tekirdağ

YAYA YOLU UYGULAMALARI VE KASİS İŞARETLEME ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR

YAYA YOLU UYGULAMALARI VE KASİS İŞARETLEME ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR


18/05/2022 11:08:37

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanlığı Trafik Şube Müdürlüğü Ekipleri, trafik düzenleme çalışmaları kapsamında yaya yolu uygulaması ve kasis işaretleme çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Marmaraereğlisi Rahmi Özcan Bulvarı’nda yaya yolu uygulamaları ile kasis çalışmaları ve işaretlemelerinin devam ettiğini belirten Ulaşım Dairesi Başkanı ve Genel Sekreter Yardımcısı Erdin Eral, “Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi olarak sürücü ve yayalarımızın trafikte güvenli ve huzurlu bir şekilde yer almalarını sağlamak amacıyla çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Marmaraereğlisi ve Süleymanpaşa’da çalışmalarımız devam ediyor. Belirli bir plan, ihtiyaç ve talepler doğrultusunda diğer ilçelerimizde de çalışmalarımızı gerçekleştireceğiz” dedi.

Bu haber Tekirdağ Büyükşehir Belediyesinin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu