Tekirdağ

19 MAYIS, HAKAN PEKER KONSERİ VE ÇEŞİTLİ ETKİNLİKLERLE KUTLANACAK


19 MAYIS, HAKAN PEKER KONSERİ VE ÇEŞİTLİ ETKİNLİKLERLE KUTLANACAK 18/05/2022 11:21:22 Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve…

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

19 MAYIS, HAKAN PEKER KONSERİ VE ÇEŞİTLİ ETKİNLİKLERLE KUTLANACAK


18/05/2022 11:21:22

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nın coşkusunu daha da artırmak ve vatandaşların bayram coşkusuna ortak olmalarını sağlamak amacıyla bir dizi etkinlik düzenliyor. Etkinlikler kapsamında ünlü Şarkıcı Hkan Peker Tekirdağlılarla buluşacak.

19 Mayıs’ta Marmaraereğlisi İlçesi’nde gerçekleştirilecek etkinlikler saat 19:00’da Rahmi Özcan Bulvarı’nda Bando eşliğindeki kortej yürüyüşü ile başlayacak. Aynı anda Türk Hava Kurumu tarafından paraşüt gösterisi yapılacak. Saat 20:30’da ise Ünlü Şarkıcı Hakan Peker sahne alacak ve en güzel şarkılarını 19 Mayıs coşkusu eşliğinde Tekirdağlılar için seslendirecek.

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla düzenlenen etkinliklere tüm vatandaşları davet eden Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, “19 Mayıs, Büyük Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün Milli Mücadelenin ilk ateşini yaktığı, ulusumuzun özgürlük ve bağımsızlık yolunda şanlı yürüyüşünün başladığı gündür. Biz de Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi olark bu anlamlı günün coşkusunu vatandaşlarımızla birlikte paylaşmak ve 19 Mayıs’ı doyasıya kutlamak adına bir dizi etkinlik düzenledik. Marmaraereğlisi İlçemizde gerçekleştireceğimiz Hakan Peker Konseri ve diğer etkinliklerimize tüm vatandaşlarımızı bekliyoruz. 

Bu haber Tekirdağ Büyükşehir Belediyesinin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.

+1
0
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu