Ergene

Ergene Belediyesi Şehitlikte Çevre Düzenlemesi Çalışmalarında Bulundu

Ergene Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler Ergene ilçesinde bulunan şehitlikte boya, badana, bakım ve onarım çalışmalarında bulundu.
Vatan savunmasında şehit düşen yiğit evlatlarımızın yattığı Ergene şehitliğinin bakımı ve çevre düzenlemesi Ergene Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler tarafından yapıldı. Bu kapsamda Ergene İlçesi Velimeşe mahallesinde bulunan şehitlikte çevre düzenlemesi, temizlik ve boyama çalışması yapıldı.
Başımızın tacı şehitlerimize ve şehitliklerimize her daim gözümüz gibi bakıyoruz diyen Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Vatan savunmasında şehit düşen yiğit evlatlarımızın yattığı Ergene şehitliğimizin bakım ve çevre düzenlemesi Ergene Belediyemiz tarafından yapıldı. Bundan önce olduğu gibi bundan sonrada şehitliğimizin bakımını düzenli olarak yapmaya devam edeceğiz. Tüm bakımları en ince ayrıntısına kadar yapılan Velimeşe mahallemizdeki şehitliğimiz güzel bir görüntüye kavuştu. Ay yıldızlı bayrak uğruna şehit olan kahramanlarımızın haklarını hiçbir zaman ödeyemeyiz. Bu vesileyle başta ülkemizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm şehitlerimizi rahmetle bir kez daha anıyorum” dedi.

Bu haber Ergene Belediyesi’nin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Başa dön tuşu