Ergene

Ergene Belediyesi Kaliteli ve Ucuz Ekmek Hizmetine Devam Ediyor

Tekirdağ genelinde ekmeğe gelen 1 TL’lik zam ile ekmek fiyatı 4,5 TL olurken gelen zamları fiyatlarına yansıtmayan Ergene Belediyesi kendi…

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

Tekirdağ genelinde ekmeğe gelen 1 TL’lik zam ile ekmek fiyatı 4,5 TL olurken gelen zamları fiyatlarına yansıtmayan Ergene Belediyesi kendi ekmek fırınında ürettiği ekmekleri 2,5 TL’den halka satıyor.

Artan maliyetlere rağmen vatandaşına en ucuz ve en kaliteli ekmeği yeme imkanı sağlayan Ergene Belediyesinin Ergene ilçesinde bulunan halk ekmek büfelerine de vatandaşlar son derece fazla ilgi gösteriyor. Satın almış oldukları ekmeklerden çok memnun olduklarını dile getiren vatandaşlar, “Hem ucuz hem de lezzetiyle Ergene Belediyesinin üretmiş olduğu ekmeklerden çok memnunuz. Tekirdağ genelinde ekmeğe 1 TL zam yapılıp fiyatı 4,5 TL olurken bizler Ergene Belediyesi Halk Ekmek büfelerinden 2,5 TL’ye ekmek satın alıyoruz. Bu güzel hizmetinden dolayı başta Ergene Belediye Başkanımız Rasim Yüksel olmak üzere Ergene Belediyesi ekmek fırınında çalışan tüm personele teşekkür ediyoruz” dediler.

Sosyal Belediyeciliğin en güzel örneklerini sergiliyoruz diyen Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Ergene Belediyesi yapmış olduğu her hizmetiyle diğer belediyelere örnek olmaya devam ediyor. Kısa bir süre önce Tekirdağ genelinde ekmeğe 1 TL zam yapılıp 230 gr ekmeğin fiyatı 4,5 TL oldu. Artan maliyetlere rağmen Ergene Belediyesi olarak bizler ekmeği 2,5 TL’den halkımıza sunuyoruz. Sağlıklı, kaliteli ve en uygun ücretle halkın temel gıda kaynağı olan ekmek ihtiyacını karşılamak için tüm imkanlarımızı seferber ediyoruz. Velimeşe mahallemizde bulunan ekmek fırınımızda ortalama 5 bin civarında ekmek üretimi yaparak belediyemizin halk ekmek satış noktalarımızdan vatandaşlarımıza satışını yapıyoruz. Tekirdağ’ın en kaliteli, en ucuz ve en lezzetli ekmeğini yeni açacağımız olan Ergene Belediyesi Halk Ekmek Fabrikamızda da üretmeye devam edeceğiz. Her şey Ergene halkımız için” dedi.

 

 

Bu haber Ergene Belediyesinin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu