Ergene

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel’den Geçmiş Olsun Ziyareti

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel Paşaköy mahallesi tarım depolarındaki yangının ardından Paşaköy mahallesine geçmiş olsun ziyaretinde bulundu. Paşaköy mahallesi girişinde…

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel Paşaköy mahallesi tarım depolarındaki yangının ardından Paşaköy mahallesine geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

Paşaköy mahallesi girişinde hareket halindeki saman römorkunda başlayan yangın rüzgarın etkisiyle tarım depolarına sıçradı. İtfaiye ekipleri olay yerine gelerek yangına müdahale etti ve kısa sürede yangını söndürdü. Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel Paşaköy mahalle muhtarı Naim Tunç ile birlikte yangın yerinde incelemelerde bulundu. Mahalle muhtarı ve Paşaköy mahallesi sakinlerine geçmiş olsun dileklerini ileten Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Özellikle çiftçilerimizin en yoğun olduğu bu dönende tarlalarda meydana gelen yangınlar bizleri çok üzüyor” dedi.

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Çiftçilerimiz güneş batana kadar değil iş bitene kadar çalışıyor bu yüzden çiftçilerimizin emekleri çok büyüktür. Şimdi de en yoğun oldukları bir dönemdeler. Fakat ne yazık ki meydana gelen bu tür yangınlar bizlerin çok derinden üzüyor. Çiftçimizin emekleri yok oluyor, mahsullerini kaybediyorlar. Bu gibi durumların yaşanmamasını ümit ediyor, tarlasının başında yoğun bir şekilde çalışan tüm çiftçilerimize kolaylıklar diliyorum” dedi.

Bu haber Ergene Belediyesinin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu