Ergene

Ergene Belediyesi İbadethanelerin Eksiklerini Gidermeye Devam Ediyor

Ergene Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler tarafından Esenler Mahallesinde bulunan caminin bahçesi kilit parke taşlar ile kaplandı. Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel cami bahçesinde incelemelerde bulundu.
Ergenede sağlık alanında eğitime kadar tüm kurumların yanında olan ve desteğini esirgemeyen Ergene Belediyesi bu kapsamda ibadethanelerin de eksiklerini bir bir gideriyor. Esenler mahallesinde bulunan caminin bahçesini kilit parke taşlar ile kaplayan Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin çalışmalarını Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel yerinde inceledi. Yapılan çalışmalardan mahalle sakinleri oldukça büyük memnuniyet duyduklarını belirterek Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel’e teşekkürlerini iletti.
Yapılan kilit parke taş çalışmalarını yerinde inceleyen Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Ergene ilçemizden eğitimden sağlık kurumlarına olduğu gibi Camilerimize de desteklerimizi sürdürüyoruz. Bu kapsamda Esenler mahallesinde bulunan camimizin bahçesini kilit parke taşlarla kapladık. Camimizin diğer eksikliklerini de tespit ettik, en kısa süre içinde bu eksiklikleri de gidereceğiz” dedi.
İbadethanelerimiz bizlerin kutsal manevi yerleridir diyen Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Vatandaşlarımızın daha temiz ve daha sağlıklı yerlerde ibadetlerini yapmaları bizim için çok önemlidir. Ergene Belediyesi olarak alt yapı, üst yapı, park, yol, su ve kanalizasyon gibi asli görevlerimizin yanı sıra ibadethaneler gibi ortak kullanım alanlarının da çevre düzenlemelerini yapmaya camilerimizin eksikliklerini gidermeye gayret gösteriyoruz dedi.

Bu haber Ergene Belediyesinin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Başa dön tuşu