Ergene

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel’e Sevgi Gösterisinde Bulundular

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel’in İğneler mahallesinde gerçekleştirdiği ziyaret sırasında halk otobüsü ile Pınarbaşı mahallesine gitmekte olan vatandaşlar halk otobüsünü…

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel’in İğneler mahallesinde gerçekleştirdiği ziyaret sırasında halk otobüsü ile Pınarbaşı mahallesine gitmekte olan vatandaşlar halk otobüsünü durdurup otobüsten başkan Rasim Yüksel’e çiçek takdim ederek, sevgi gösterisinde bulundular.
Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel hafta sonu Ergene ilçesinde bir dizi ziyaretler gerçekleştirdi. Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel’in İğneler mahallesinde ki ziyaretleri esnasında halk otobüsü ile Pınarbaşı mahallesine gitmekte olan vatandaşlar halk otobüsünü durdurarak başkan Rasim Yüksel’e çiçek takdim ederek sevgi gösterisinde bulundular. Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel’e çiçek takdim eden vatandaşlar, “Başkanım ilçemize yaptığınız çalışmaları takdirle karşılıyoruz, bu güzel çalışmalar Pınarbaşı mahallemizde de var. Sizlere çok değer veriyor ve çok seviyoruz” dediler.
Bizler Ergene’nin Hizmetkârıyız
Bu güzel sürpriz karşısında büyük mutluluk duyduğunu belirten Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “2014 yılında Ergenemizde göreve geldiğimiz ilk günden itibaren yaptığımız hizmet ve çalışmalarla vatandaşımızın gönlünde taht kurduk. Göstermiş oldukları bu sevgi gösterisinden büyük mutluluk duydum. İlçemize kazandırdığımız sayısız kalıcı eserlerimizle Ergene’yi modern bir ilçe haline getirdik. 7’den 70’e tüm vatandaşımızla iç içeyiz, onları iyi günlerinde de, kötü günlerinde de yalnız bırakmıyorum. Eğer Ergene’ye ait olursanız kalbinizde, beyninizde ve yüreğinizde bu ilçe varsa o ilçeye hizmetkâr olursunuz. Bizlerde Ergenemizi Trakya’nın parlayan yıldızı yapmak için bu ilçenin hizmetkârı olduk. Gecemizle gündüzümüzle Ergenemiz için, halkımız için üretiyor ve çalışıyoruz, çalışmaya da devam edeceğiz. Ergene’de çok başarılı çalışmaların altına imza attık, bu başarıda en büyük pay halkımızın bizlere olan inancı, güveni ve sevgisidir. Vatandaşlarımızın bizlere göstermiş olduğu inancı, güveni ve sevgiyi karşılıksız bırakmıyoruz, var gücümüzle tüm imkânlarımız çerçevesinde Ergene’yi daha da güzel yerlere getirmek için daha da çok çalışacağız, bundan hiç kimsenin şüphesi olmasın. Ergene’de biz vatandaşlarımızla büyük bir aileyiz” dedi.
 FOTOĞRAFLAR

Bu haber Ergene Belediyesinin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Başa dön tuşu