Ergene

Ergene Belediyesi Bu Senede Doktorları Unutmadı

Hiçbir özel günü atlamayan Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel hayat kurtarmak için kendi hayatlarını tehlikeye atan, özverili bir şekilde vatandaşların sağlığı için gece gündüz demeden çalışan doktorları bu senede unutmadı.
Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel 14 Mart Tıp Bayramı vesilesiyle geçtiğimiz senelerde olduğu gibi bu senede Doktor ve sağlık çalışanlarını unutmadı. Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel’i temsilen Başkan Vekili Ali Cengiz Yürük Ergene İlçe Sağlık Müdürlüğünü, Ergene İlçesindeki sağlık çalışanlarını ve komşu ilçe olan Çorlu’da ki hastanelere tek tek giderek doktorların ve sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramlarını kutladı.
Başkan Yüksel yapmış olduğu açıklamasında, “Sağlık çalışanlarımızı bu senede unutmadık. 14 Mart Tıp Bayramı vesilesiyle Başkan Vekilim Ali Cengiz Yürük, Ergene İlçe Sağlık Müdürlüğünü, Ergene İlçesindeki sağlık çalışanlarını, komşu ilçemiz Çorlu’da ki hastaneleri ziyaret ederek doktor ve sağlık çalışanlarımızın 14 Mart Tıp Bayramını kutladı. Başkan Vekilim Ali Cengiz Yürük’e teşekkür eder, karşılaştıkları tüm zorluklara rağmen kendi hayatlarından feragat ederek meslekleri icrasında vatandaşlarımızın sağlık sorunlarının çözümü konusunda kıymetli gayretleri ve çabaları için tüm sağlık çalışanlarımıza şükranlarımı sunar 14 Mart Tıp Bayramlarını kutlarım” dedi.

Bu haber Ergene Belediyesi’nin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Başa dön tuşu