Ergene

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel Deprem Bölgesinde Çadır Kurdu Erzak Dağıttı

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel Deprem Bölgesinde Çadır Kurdu Erzak DağıttıErgene Belediye Başkanı Rasim Yüksel Cumhuriyet Halk Partisi Tekirdağ İl Örgütü ile birlikte gitmiş olduğu deprem bölgelerinde afetzedelerin barınma ihtiyaçlarının karşılanması konusunda çadır kurup, yeme ihtiyaçlarının karşılanması hususunda da afetzedelere erzak dağıttı.
Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel CHP Tekirdağ İl Örgütü, İlçe Başkanları ve İlçe Belediye Başkanları tarafından deprem bölgelerine kurulmak üzere 120 çadır ve çadır içi malzemelerin yanı sıra yiyecek, içecek, ilaç ve hijyen malzemeleri dolu tırları afetzedelere teslim etmek üzere önceki gün deprem bölgesine gitti.
Gündüz tırlardan çadır malzemelerini indirip akşam saatlerinde de çadır kurulumlarında bulunan Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel ertesi sabahta deprem bölgesinde bulunan afetzede ailelerin yeme ihtiyaçlarının karşılanması kokusunda vatandaşlara erzak paketlerinden dağıttı.
Hep birlikte deprem bölgesinde yaralarımızı sarmaya devam ediyoruz diyen Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “CHP Tekirdağ İl Örgütü, İlçe Başkanları ve İlçe Belediye Başkanlarımız ile birlikte deprem bölgesinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Tekirdağ’dan tırlarla getirdiğimiz 120 çadırımızı deprem bölgesine kurduk. Yatak, ısınma, sağlık ve hijyen malzemelerimize de afetzede ailelerimize teslim ettik. Gece konakladığımız deprem bölgesinde yeni günde de afetzede ailelerimizin yemek ihtiyaçlarının karşılanması için vatandaşlarımıza erzak paketlerinden dağıttık. Tekirdağlı yardımsever vatandaşlarımıza teşekkür ediyoruz. Yaşadığımız bu büyük felaketin yaralarını hep birlikte saracağız. ” dedi.FOTOĞRAFLAR

Bu haber Ergene Belediyesi’nin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Başa dön tuşu