Ergene

Ergene Belediyesi Beren Bebek Oyun Evinde Yıl Sonu Gösterisi ve Mezuniyet Töreni Gerçekleşti

Ergene Belediyesi Beren Bebek Oyun Evinde Yıl Sonu Gösterisi ve Mezuniyet Töreni GerçekleştiErgene Belediyesi Beren Bebek Oyun Evi Öğrencileri Yıl Sonu Gösterileri ve Mezuniyet Törenlerini gerçekleştirdiler
Ergene Belediyesi Beren Bebek Oyun Evinde ki öğrenciler Ergene Belediyesi Kültür Merkezinde yılsonu gösterilerini sunarak mezuniyet töreni düzenlediler. Küçüklerin gösterileri izleyiciler tarafından ayakta alkışlandı.
Ergene Belediyesinin ilçede yapmış olduğu en büyük eğitim yatırımlarından biri olan Ergene Belediyesi Beren Bebek Oyun Evi 2022-2023 eğitim öğretim yılını tamamladı. Oyun evinde bulunan küçükler Ergene Belediyesi Kültür Merkezi tiyatro salonunda sınıf öğretmenleri ile birlikte hazırlamış oldukları yılsonu gösterilerini sergilerken mezun olan öğrenciler içinde mezuniyet töreni düzenlendi.
36-66 aylık doğumlu çocukların eğitim gördüğü Ergene Belediyesi Beren Bebek Oyun Evinde 6 sınıfta toplamda 88 öğrenci bu sene 2022-2023 yılı eğitim öğretim yılını tamamlarken, 31 öğrenci de mezuniyet sevinci yaşadı. Ergene Belediyesi Kültür Merkezi tiyatro salonunda küçüklerin hazırlamış olduğu gösteriler izleyiciler tarafından ayakta alkışlanırken, veliler çocuklarının gösterilerini izlerken zaman zaman mutluluk gözyaşı da döktüler.
Mezun olan öğrenciler için düzenlenen madalya töreninde küçüklere madalyalarını Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, Belediye Başkan Yardımcıları Ayça Albayraktar, Doğan Durmaz ve birim müdürleri takdim etti.
Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımıza Ergene Belediyesi Beren Bebek Oyun Evimizde en iyi hizmeti verdiklerini belirten Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Beren Bebeğimizin adını yaşattığımız Ergene Belediyesi Beren Bebek Oyun Evimizde alanında uzman öğretmenler ile öğrencilerimize İngilizce, beden eğitimi, doğa eğitimi, montessori eğitimi, görsel sanatlar, müzik eğitimi veriliyor. 500 metre kare zemin oturumuna sahip toplamda 900 metre kare kapalı ve 750 metre kare açık alana sahip olan oyun evinde 5 oyun odası, 2 uyku odası, 2 etkinlik atölyesi ile sosyal alanlar, drama atölyesi ve yemekhane yer alıyor. Çocuklarımıza sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve ikindi kahvaltısı da veriliyor. 36-66 aylık yaş grubu çocuklarımızın eğitimlerine katkı sağlamak sağlıklı bireylerin yetişmesine yardımcı olmak ve kadınlarımızın istihdam oranının arttırılması hedeflenen Ergene Belediyesi Beren Bebek Çocuk Oyun evimizde ki çocuklarımıza en iyi şekilde hizmet veriyoruz. 2022-2023 Eğitim Öğretim yılında Ergene Belediyesi Beren Bebek Çocuk Oyun Evimizden mezun olan öğrencilerimizi tebrik ediyor yeni eğitim hayatlarında kendilerine başarılar diliyorum” dedi.
 

Bu haber Ergene Belediyesi’nin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Başa dön tuşu