Çorlu

Personel İle Bayramlaşma Töreni Gerçekleştirildi

Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt, Kurban Bayramı öncesinde Belediyesi Meclis Salonunda düzenlenen bayramlaşma töreninde belediye personeli ile bir araya gelerek bayramlaştı.

Kurban Bayramı bayramlaşma törenine Başkan Ahmet Sarıkurt ile birlikte Belediye Başkan Yardımcıları Adnan Kum, Güner Çetin, Oktay Çolpan, İbrahim Turgut Bolat ve Hakan Öztürk, belediye meclis üyeleri, daire müdürleri ve belediyenin çeşitli birimlerinde görevli personel katıldı.

Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt, meclis salonunda düzenlenen bayramlaşma töreninin ardından yardımlaşma ve dayanışmanın en güzel örneklerinin yaşandığı, toplumu birbirine sımsıkı bağlayan ve sevgiyle kucaklaştıran bir bayrama daha erişmenin mutluluğunu yaşadıklarını ifade ederek hem personelin hem de Çorlu halkının bayramını kutlayıp aileleriyle birlikte sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir bayram geçirmeleri temennisinde bulundu.

Bu haber Çorlu Belediyesi’nin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Başa dön tuşu