Ergene

Ergene Belediyesi Beren Bebek Çocuk Oyun Evinde Küçükler Eğlenerek Spor Yaptı

Ergene Belediyesi Beren Bebek Çocuk Oyun Evinde bulunan küçükler Ergene Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından düzenlenen sportif faaliyetlerde hem…

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

Ergene Belediyesi Beren Bebek Çocuk Oyun Evinde bulunan küçükler Ergene Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından düzenlenen sportif faaliyetlerde hem eğlendiler hem spor yaptılar.

Havaların yavaş yavaş ısınmasıyla birlikte Ergene Belediyesi Beren Bebek Çocuk Oyun Evinde bulunan küçükler eğitim binası bahçesinde beden eğitimi derslerini yapmaya başladılar. Ergene Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından düzenlenen sportif faaliyetlerde küçükler hem eğlendiler hem spor yaptılar. Kış mevsiminin sona ermesinin ardından sıcak havanın ve güneşin tadını çıkaran küçükler artık sportif faaliyetlerini eğitim binasının bahçesinde gerçekleştirecek.

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Eğitim yelpazesinin tüm alanlarınca paylaşıldığı gibi beden eğitimi dersi de bilginin birikimi ve iç görü ile anlaşılmasını sağlar. Beden eğitimi aracılığıyla birey, sağlık ilkeleri ve hareketin yaşamda ki önemini kavrar. Sağlıklı bireyler yetiştirmek için çocuklarımıza sporu küçük yaşlarında öğretmeliyiz. Ergene Belediyesi Beren Bebek Çocuk Oyun Evimizde bulunan küçüklerimiz Ergene Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından düzenlenen sportif faaliyetlerde hem eğlendiler hem spor yaptılar. Çocuklarımıza sporu küçük yaşlarda öğretmeliyiz” dedi.

Bu haber Ergene Belediyesinin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu