Ergene

Ergene Belediyesi Bayramda Çocuklara Eğlence Dolu Günler Yaşattı

Ergene Belediyesi tarafından düzenlenen Ramazan Bayramı Çocuk Şenlikleri kapsamında ilçedeki mahallelere kurulan şişme oyun gruplarında çocuklar bayramda doyasıya eğlendi. Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel şişme oyun gruplarında oynayan çocukları ziyaret ederek onların sevincine ortak oldu.

Ergene Belediyesi tarafından Ramazan Bayramı Çocuk Şenlikleri kapsamında ilçedeki mahallelere kurulan şişme oyun grupları çocuklar tarafından yoğun ilgi gördü. Şişme oyun gruplarında bol bol zıplayan çocuklar minyatür basketbol sahasında da bol bol basketbol oynadılar. Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel mahallelere kurulan şişme oyun gruplarında oyunlar oynayan çocukları CHP Ergene İlçe Bakanı, Ergene Belediye Başkan Yardımcıları ve Ergene Belediyesi Meclis Üyeleri ile birlikte ziyaret etti ve çocukların mutluluklarına ortak oldu.

Çocuklar ilk defa şişme oyun parklarında oyunlar oynadığını söyleyerek, çok güzel bir gün geçirdiklerini ve çok eğlediklerini söyleyerek kendilerine bu imkanı sağlayan Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel’e teşekkür ettiler.

Yapmış olduğu ziyaretlerde çocuklara farklı hediyelerde veren Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın mübarek Ramazan bayramında gönüllerince eğlenmesi ve güzel vakit geçirmeleri adına Ramazan Bayramı Çocuk Şenlikleri etkinliği düzenledik. İlk defa şişme oyun gruplarıyla tanışan çocuklarımızın sevinçleri gözlerinden okunuyordu” dedi.

Bu haber Ergene Belediyesinin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu