Ergene

Başkan Rasim Yüksel Kaymakamlıkta Düzenlenen Bayramlaşma Programına Katıldı

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel Ramazan bayramının birinci gününde Kaymakamlık tarafından düzenlenen bayramlaşma programına katıldı. Ergene Kaymakamlığı tarafından Ramazan bayramının…

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel Ramazan bayramının birinci gününde Kaymakamlık tarafından düzenlenen bayramlaşma programına katıldı.

Ergene Kaymakamlığı tarafından Ramazan bayramının birinci gününde bayramlaşma programı düzenlendi. Ergene Kaymakamlık binasında gerçekleşen Bayramlaşma programına katılan Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel Ergene Kaymakamı Mehmet Emin Taşçı, kamu kurum ve kuruluşları daire amirleri, siyasi parti temsilcileri, Ergene Belediye Başkan Yardımcıları, Ergene Belediyesi Meclis üyeleri, mahalle muhtarları, STK yöneticileri ve basın mensupları ile tek tek bayramlaşarak mübarek Ramazan bayramlarını kutladı.

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel Ergene Kaymakamlığında gerçekleşen bayramlaşma programında yaptığı açıklamada, “Rahmet ve mağfiret ayı olan Ramazan ayının sonunda bayrama kavuşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Ramazan ayının hepimizde güçlendirdiği manevi anlayış sayesinde, ihtiyaç sahiplerinin yanında olmanın sevincini, iftar sofralarını paylaşmanın mutluluğunu, bizi birbirimize yakınlaştıran sevgi, dostluk ve kardeşlik gibi bağların önemini daha güçlü duygularla yaşadık. Ramazan ayında yaptığımız teravih, mahalle buluşmalarımız ile iç içe olmaya, rahmet ayı Ramazan’ın bereketini hep birlikte yaşamaya gayret gösterdik. Bu buluşmalarda ayrıca hemşerilerimizin fikirlerinden istifade ettik, dostluk ve kardeşlik bağlarımızı güçlendirdik. Yaptığımız iftarlarla toplumun farklı kesimlerinden hemşerilerimizle bir araya geldik ve sevgi bağlarımızı kuvvetlendirdik. Ramazan ayı’nın rahmet ve bereketini bizlere dolu dolu yaşatan Allah’ımıza şükürler olsun. Bugünde Ergene Kaymakamlığımız tarafından düzenlenen bayramlaşma programına katılarak protokolümüzle bayramlaştık” dedi.

Bu haber Ergene Belediyesinin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu