Ergene

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel Şehit Ailelerini Ziyaret Etti

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel Mübarek Ramazan Bayramında Ergene’deki şehit ailelerini ziyaret ederek Ramazan Bayramlarını kutladı. Ergene Belediye Başkan Yardımcısı…

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel Mübarek Ramazan Bayramında Ergene’deki şehit ailelerini ziyaret ederek Ramazan Bayramlarını kutladı. Ergene Belediye Başkan Yardımcısı Yüksel Baydarlı’da ziyaretlerde Başkan Yüksel’in yanında yer aldı.

Şehitlerimizin anne ve babaları bize emanettir diyen Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Canlarını vatan uğruna feda eden şehitlerimizin anne ve babaları bizlerinde anne babasıdır. Vatanımızın bölünmez bütünlüğü, milletimizin huzur ve refahı için canlarını feda eden şehitlerimizin hakları ödenmez” dedi.

Ergene’de şehit ailelerini hiçbir zaman yalnız bırakmadıklarını belirten Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Sadece bayramlarda değil her zaman şehit ailelerimizin kapısını çalıp, kendilerini ziyaret ediyoruz. Şehitlerimizin aileleri ile sıcak, samimi içten sohbet ederek elimizden geldiğince onların acılarını hafifletmeye çalışıyoruz. Şehitlerimizden geriye kalan ailelerimiz şehitlerimizin bizlere bıraktığı kıymetli emanetlerdir. Bu emanete sahip çıkmak devlet ve milletimiz olarak boynumuzun borcudur” dedi.

Bu haber Ergene Belediyesinin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu