Ergene

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel Asker Eğlencelerine Katıldı

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel Pınarbaşı, Vakıflar ve Yulaflı mahallelerinden vatani görevini yapmak üzere askere gidecek olan gençlerin asker eğlencelerine…

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel Pınarbaşı, Vakıflar ve Yulaflı mahallelerinden vatani görevini yapmak üzere askere gidecek olan gençlerin asker eğlencelerine katılarak hayırlı teskereler dileklerinde bulundu.

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel askerlik vazifesini yapmak üzere silahaltına alınacak olan Pınarbaşı, Vakıflar ve Yulaflı mahallelerindeki gençlerin asker eğlencesine katıldı. Gençlere hayırlı teskereler dileklerinde bulunan Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Vatan hizmetinizi yapmak için peygamber ocağına uğurlanmak üzere bir araya geldiniz. Sizin babalarınız, dedeleriniz bu vazifeyi en iyi şekilde yaptılar. Şimdi sıra sizde, ülkemizin huzurunu bozmak isteyenlere Allah fırsat vermesin. Sizler bu cennet vatanın bağrından çıkmış ve Mehmetçik adını almış olan gençlersiniz” dedi.

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel gençler ile hatıra fotoğrafı çektirerek askere gidecek olan gençlerin ailelerine de evlatlarının sağ salim vatani görevlerini tamamlayarak kendilerine kavuşmalarını diledi.

Bu haber Ergene Belediyesinin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu