Yaşam

Ahmet Hocayı Kaybettik

Çorlu’da eğitim ve öğretim alanında engin tecrübeleriyle birçok öğrenciyi yetiştiren Ahmet Demirezer, hayatını kaybetti. Çorlu’da birçok okulda öğretmenlik ve okul…

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

Çorlu’da eğitim ve öğretim alanında engin tecrübeleriyle birçok öğrenciyi yetiştiren Ahmet Demirezer, hayatını kaybetti.

Çorlu’da birçok okulda öğretmenlik ve okul müdür yardımcılığı yapan, binlerce öğrencinin üzerinde emeği olan Ahmet Demirezer hayatını kaybetti.

Demirezer’in hayatının kaybetmesi meslektaşları ve öğrencilerini derin yasa boğdu.

Çorlu’da Endüstri Meslek Lisesi başta olmak üzere, Bahçelievler Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve Çorlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde görev yapan Ahmet Demirezer bugün Çanakkale ili Gelibolu ilçesinde defnedilecek.

YRN Medya ve Çorlu’da Haber olarak merhuma Allah’tan rahmet, ailesi başta olmak üzere meslektaşları, öğrencileri ve tüm sevenlerine baş sağlığı dileriz

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
6
+1
2

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu