ErgeneSpor

Başkan Yüksel Futbol Kursundaki Çocuklara Formalarını Dağıttı

Ergene Belediyesi Başkanı Rasim Yüksel Futbol Kursundaki Çocuklara Formalarını DağıttıErgene Belediyesinin yaz okulu kurslarından olan futbol kursunda ki çocuklara Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel tarafından futbol formaları dağıtıldı.

Ergene Belediyesine ait olan Sağlık Mahallesindeki futbol sahasında gerçekleşen forma dağıtım töreni Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel’in yanı sıra Ergene Belediye Başkan yardımcısı Ayça Albayraktar’da katıldı.

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel yaz kurslarının her yıl düzenlendiğini böylece, çocukların kötü alışkanlıklardan uzak durarak zamanını en iyi şekilde değerlendirdiklerini kaydederek, “Her yıl düzenlediğimiz yaz spor okulları gençleri, çocukları kötü alışkanlıklardan uzak tutuyor.

Ayrıca alt yapının gelişmesine de katkı sağlıyor. Geleceğimizin güvencesi olan çocuklarımızın doğru yetişmesi için bu tür kurslar son derece önemlidir. Tekirdağ bölgesinde spora en çok yatırım yapan, spora ve sporcuya destek veren belediye şüphesiz ki Ergene Belediyesidir.

Geleceğe sağlıklı bireyler yetiştirmek adına ilçemizde spor yatırımlarımıza devam edeceğiz” dedi.

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel futbol kursunun yanı sıra Ergene’de ki çocuklar için birbirinden farklı ve eğitici kurslar da düzenlediklerini belirterek, “Ergene Belediyesi olarak çocuklarımızın eğitimi ve gelişimi için birbirinden farklı kurslar düzenliyor, düzenlemiş olduğumuz kurslarımızda çocuklarımız hem eğleniyor hem öğreniyor” dedi.

Bu haber Ergene Belediyesi’nin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Başa dön tuşu