Ergene

Ergene Belediye Başkanı Yüksel Yeni Doğan Bebekleri ve Ailelerini Ziyaret Etti

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel Yeni Doğan Bebekleri ve Ailelerini Ziyaret EttiErgene Belediye Başkanı Rasim Yüksel Hoş Geldin Bebek projesi kapsamında yeni doğan bebekleri ve ailelerini ziyaret ederek sevinçlerine ortak oldu.

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel Hoş Geldin Bebek projesi kapsamında Ergene Belediyesi personeli Ali Kahraman’ın kızı Elif Kumsal bebek ile aynı hastanede dünyaya gelen Sevgi Kenti Ergenenin yeni bebekleri olan Ayşe Nur, Nehir Ada ve Atlas bebekler ile ailelerini ziyaret ederek sevinçlerine ortak oldu.

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel Ergene Belediyesinin Hoş Geldin Bebek paketlerini ailelere hediye ederek, “Bebekler dünyaya gözlerini ilk açtığı andan itibaren tüm yaşamımızı değiştirir ve içimizi tarifi imkansız bir sevinçle doldurur.

Aileler ise bu mutluluğu tüm sevdikleriyle paylaşmak ister. Bizlerde Ergene Belediyesi olarak İlçemizde bebek sahibi olan aileleri bu özel ve mutlu günlerinde yalnız bırakmıyoruz.

Bir bebek mutluluğunu gülümseterek anlatır. Biz de yeni doğan yavrularımızı ziyaretlerimizle güldürmek ve ailelerini de mutlu etmek istiyoruz. Rabbim yeni doğan Elif Kumsal, Ayşe Nur, Nehir Ada ve Atlas bebeklerimize aileleri ile birlikte uzun ömürler verdin” dedi.

Bu haber Ergene Belediyesi’nin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Başa dön tuşu