Ergene

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel Vatandaşın İftar Sofrasına Konuk Oldu

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel Cumhuriyet Mahallesi Demirbaba mevkiinde bir vatandaşın evine konuk oldu. Başkan Yüksel mübarek Ramazan ayında konuk…

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel Cumhuriyet Mahallesi Demirbaba mevkiinde bir vatandaşın evine konuk oldu. Başkan Yüksel mübarek Ramazan ayında konuk olduğu evde iftar yaptı.

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel Cumhuriyet Mahallesi Demirbaba mevkiinde Dursun Keleş ve ailesini ziyaret etti. İftar öncesi gerçekleşen ziyarette Dursun Keleş ve ailesi ile birlikte sohbet eden Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, ezanın okunmasıyla birlikte orucunu Keleş ailesinin evinde açtı.

Cumhuriyet mahallesi Demirbaba mevkiinde Dursun Keleş abimizin ailesini ziyaret ederek iftar sofralarına misafir olduk diyen Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Birlik, beraberlik, dayanışma ve paylaşma ayı olan Mübarek Ramazan ayında iftar sofrasını Keleş ailesi ile birlikte paylaşmaktan büyük mutluluk duydum. Bugüne kadar halkımızın her zaman yanında oldum olmaya da devam edeceğim. İçten misafirperverlikleri, keyifli sohbetleri için Keleş ailesine teşekkür ediyorum. Rabbim bu mübarek ayda tuttuğumuz oruçları, kıldığımız namazları ve ettiğimiz duaları kabul eylesin inşallah” dedi.

Demirbabaya Çocuk Parkı Yapacağız

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Göreve gelir gelmez Cumhuriyet Mahallesi Demirbaba mevkii diye adlandırılan bölgemizde hızlı bir şekilde alt yapı çalışmalarımıza başladık. Çok büyük bir eksiği olan yol ve alt yapı hizmetimizi kısa sürede Demirbaba mevkiinde tamamladık. Eskiden yolu olmayan Demirbaba mevkii şimdi  kilit parke taşlar ile döşenmiş güzel bir yerleşim alanı oldu. Ergene Belediyesi olarak şimdi planlarımızda Demirbaba da bulunan çocuklarımız için güzel bir park projemiz var. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımız için bu bölgemize güzel bir çocuk oyun parkı ve sosyal donatı yapmayı planlıyoruz” dedi.

 

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu