Ergene

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel Kurban Bayramında da Çocukları Unutmadı

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel Ramazan Bayramında Pınarbaşı ve Ahımehmet Mahallelerinde çocuklar için yaşatılan geleneğe Kurban bayramında da eşlik ederek…

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel Ramazan Bayramında Pınarbaşı ve Ahımehmet Mahallelerinde çocuklar için yaşatılan geleneğe Kurban bayramında da eşlik ederek çocuklara bayramda çeşitli hediyeler takdim etti.

Ahımehmet ve Pınarbaşı mahallelerinde yaşayan vatandaşların kendi bütçeleri doğrultusunda almış oldukları çikolata, kek, şeker, sakız, bisküvi ve kraker gibi çocukların en sevdiği atıştırmalıklar bayram günü çocuklara dağıtılıyor. Pınarbaşı mahallesinde bu gelenek mahalle meydanında yapılırken Ahimehmet mahallesinde ise Bayramın birinci günü öğle namazının ardından cami bahçesinde gerçekleşiyor. Ramazan bayramındaki bu güzel geleneğe katılan Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel Kurban bayramında da çocukları unutmadı ve Pınarbaşı ile Ahimehmet mahallelerinde gerçekleşen bu güzel geleneklere eşlik ederek çocuklara çeşitli hediyeler takdim etti.

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Pınarbaşı ve Ahimehmet mahallelerimizde Ramazan ve Kurban bayramlarında gerçekleşen bu güzel gelenek bu senede devam etti. Ramazan bayramında olduğu gibi Kurban bayramında da bu geleneğin içinde yer alarak çocuklarımıza çeşitli hediyeler takdim ettim. Gözlerindeki mutluluk görülmeye değerdi. Bayramlar çocuklarımızın mutlu, neşeli yüzleri ile daha güzel oluyor. Rabbim hep birlikte sağlıklı, sevgi dolu nice bayramlarda buluşturmayı nasip eylesin” dedi.

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yükselin bu güzel etkinlikte yanlarında olmalarından dolayı son derece memnun olduklarını dile getiren mahalle sakinleri, “Sağ olsun Ergene Belediye Başkanımız Rasim Yüksel bizleri hiçbir zaman yalnız bırakmıyor. Her zaman vatandaşıyla bir arada olan Başkanımız Rasim Yüksel’e çok teşekkür ediyoruz” dediler.

 

Bu haber Ergene Belediyesinin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu