Ergene

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel Vatandaşların ve Esnafın Bayramını Kutladı

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel Mübarek Kurban Bayramı dolayısıyla Ergene’de vatandaşların ve dükkanlarında işlerinin başında olan esnafın bayramını kutladı. Ergene…

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel Mübarek Kurban Bayramı dolayısıyla Ergene’de vatandaşların ve dükkanlarında işlerinin başında olan esnafın bayramını kutladı.

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel her bayramda olduğu gibi bu bayramda da vatandaşların ve esnafın bayramını kutladı. Mahallelerde bulunan kıraathanelere girerek vatandaşlarla birlikte çay içen, esnaflarla birlikte sohbet eden Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel büyüklerinde ellerini öperek bayramlarını kutladı. Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel yapmış olduğu bayram ziyaretlerinde Mübarek Kurban Bayramını Ergenede vatandaşlarla bir arada geçirmenin mutluluğunu yaşadığını ifade etti.

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Covid19 salgını nedeniyle iki yıldır bayram heyecanını dolu dolu yaşayamıyorduk. Pandemi nedeniyle bayramlarımız kısıtlı ve yasaklıydı, şükürler olsun Mübarek Ramazan bayramında olduğu gibi Kurban Bayramında da vatandaşlarımızla bir aradayız. Rabbim inşallah bu günlerimizin eksikliğini vermesin. Bayramlar her halükarda kardeşlerin, dostların buluşmasıdır, küslerin barışmasıdır. Bayramlar bizim birlik ve beraberliğimizin, dayanışmanın, paylaşmanın yoğun yaşandığı özel günlerdir. Mübarek Kurban bayramında bizlerde Ergene ilçemizde kapı kapı gezerek vatandaşlarımızla, esnaflarımızla bayramlaşıyor, büyüklerimizin hayır dualarını alıyoruz. Rabbim bizleri nice sağlılı bayramlarda buluşturmayı nasip eylesin, ülkemizi her türlü doğal afet ve salgın hastalıklardan korusun” dedi.

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel’in Ergene’de yapmış olduğu Bayram ziyaretlerinde CHP Ergene İlçe Başkanı Nuh Nuhoğlu, Kadın Kolları Başkanı Emine Gakçı, Gençlik Kolları Başkanı Özcan Güler, Ergene Belediye Başkan Yardımcısı Yüksel Baydarlı ve Belediye Meclis Üyeleri ile CHP Parti yöneticileri de eşlik etti.

Bu haber Ergene Belediyesinin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu