Ergene

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel Hacı Adaylarının Mevlid-i Şerif Programına Katıldı

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel Hacı Adaylarının Mevlid-i Şerif Programına KatıldıErgene Belediye Başkanı Rasim Yüksel Bakırca mahallesinden Hac vazifelerini yerine getirmek için kutsal topraklara gidecek olan Hacı adaylarının Mevlid-i Şerif programına katıldı.
Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel Hac vazifelerini yerine getirmek üzere Bakırca mahallesinden kutsal topraklara gidecek olan Hacı adaylarının akşam namazına müteakiben okunan Mevlid-i Şerif programına katıldı. Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel’e İyi Parti Ergene İlçe Başkanı Sadi Ersöz de eşik etti.
Bakırca mahallesi caminde okunan mevlid programının ardından Hacı adaylarıyla bir araya gelen Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Ergene İlçesi Bakırca mahallemizden Hac vazifelerini yapmak üzere kutsal topraklara uğurlayacağımız Hacı adaylarımızın ibadetlerini yerine getirip sağlık ve sıhhat içinde ülkemize, ailelerine dönmelerini, kutsal topraklara gitme özlemiyle yanan tüm Müslümanlara en kısa sürede nasip olmasını Cenabı Allah’tan niyaz ederim” dedi.FOTOĞRAFLAR

Bu haber Ergene Belediyesi’nin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Başa dön tuşu