DepremYaşam

Edirne’den 69 gönüllü sağlıkçı daha deprem bölgesine gitti

Ünsal YÜCEL/ EDİRNE, (DHA)-EDİRNE’den, Kahramanmaraş merkezli 10 ilde yıkıma neden olan depremlerden etkilenen kentlerdeki çalışmalara destek vermek için 69 gönüllü sağlıkçı daha gönderildi.

Edirne İl Sağlık Müdürlüğü’nde görevli 69 sağlık personeli daha deprem bölgesine uğurlandı. İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Mustafa İshak Yıldırım, sağlıkçıların depremzedelere yardım için seferber olduğunu söyledi.

Deprem bölgelerinde görevli tüm sağlık çalışanlarına teşekkür eden Yıldırım, “İlimizden deprem bölgelerine daha önceden gönüllü olarak giden ekiplerimize ek olarak 69 gönüllü sağlık personelimiz daha çalışmalara destek vermek amacıyla deprem bölgesine uğurlandı. Yaraları sarmak için özveriyle çalışan sağlıkçılara başarı diliyorum” dedi. (DHA)

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu