Yaşam

Keşan’da polisten ‘huzur ve güven’ uygulaması: 2 gözaltı

Ünsal YÜCEL/KEŞAN(Edirne), (DHA)-EDİRNE’nin Keşan ilçesinde polis tarafından düzenlenen ‘Huzur ve güven’ uygulamasında 2 kişi gözaltına alındı. 151 personelin katıldığı denetimlerde…

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

Ünsal YÜCEL/KEŞAN(Edirne), (DHA)-EDİRNE’nin Keşan ilçesinde polis tarafından düzenlenen ‘Huzur ve güven’ uygulamasında 2 kişi gözaltına alındı. 151 personelin katıldığı denetimlerde 934 kişinin GBT’si sorgulanırken, trafik yönünden 17 bin 829 lira ceza kesildi.

Keşan’da, ‘huzur ve güven’ uygulamalarını sürdüren İlçe Emniyete Müdürlüğü ekipleri yapılan denetimlerle çalışmalarına devam etti. 151 personel ile sahaya inen polis ekipleri, gerek yaya devriyeler, gerekse de sabit noktalarda uygulama yaptı. Çalışma kapsamında 934 kişinin GBT sorgusu yapıldı. Uygulamada 2 ayrı ‘hırsızlık’ suçundan aranan A.K. ve kısa süre önce bir mağazadan giyim eşyası çaldığı tespit edilen yaşı 18’den küçük M.S. yakalanarak, gözaltına alındı. Ekipler ayrıca 11 kafe ve pastane, 9 metruk bina, 5 motosiklet tamircisi ile 6 park ve bahçeyi kontrol etti.

Ekiplerin çalışmaları trafik uygulamaları ile sürdü. 103 aracın sorgulandığı uygulamalarda 10 araç sürücüsüne çeşitli maddelerden toplamda 17 bin 829 lira para cezası uygulandı. 1 araç ise trafikten men edilerek, yediemin otoparkına çekildi. (DHA)

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu