Ergene

Daha Güzel ve Daha Temiz Bir Ergene İçin Ergene Belediyesi Ekipleri Sahada

Ergene Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğüne bağlı olan ekipler sabahın ilk ışıklarıyla birlikte mıntıka temizliği ve çöp konteynırların da biriken çöpleri almaya başlayarak Ergene’yi yeni güne temiz bir şekilde hazırlıyor.

Yerel yönetimlerin en önemli görevlerinden biri olan temizlik çalışmaları Ergene’de 7 gün 24 saat kesintisiz bir şekilde devam ediyor. Ergene Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından oluşturulan ekipler daha temiz, daha güzel ve daha yeşil bir Ergene için her gün sabahın ilk ışıklarıyla birlikte mesailerine başlıyor.

Ergene’de 17 mahallede de mıntıka temizliğinde bulunan ekiplerin yansı sıra Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından oluşturulan diğer ekipler de çöp konteynırlarında biriken çöpleri alıyor. Hummalı bir şekilde sürdürülen temizlik çalışmaları kapsamında Sevgi Kenti Ergene İlçesi yeni güne temiz bir şekilde hazırlanıyor.

Ergene’de ki mahallelerde kurulan semt pazarlarının temizliğinden de sorumlu olan ekipler akşam semt pazarlarının toplanmasının ardından detaylı yıkama, dezenfekte ve çöp temizleme çalışmalarında da bulunuyor.

Ergene halkının her şeyin en iyisine layık olduğunu ve temizlik konusunda da titiz olduklarını belirten Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Temizlik ekiplerimiz sadece çöp toplama ve süpürme işlemi yapmıyor, ilçe genelinde farklı hizmetler ile belirlenen programlar dahilinde  gece gündüz çalışıyor. Belediyemizin temizlik işleri Müdürlüğü bünyesinde çalışan personelimiz sadece cadde ve sokakların süpürülmesiyle kalmayıp gerek bölge denetimi gerekse vatandaşlarımız tarafından gelen talepler doğrultusunda rutin olarak çöp toplama sisteminde oluşacak aksaklıkların ve kötü görüntünün önüne geçmektedir. Halkın kullanımına açık olan piknik ve mesire alanlarında oluşan çöpleri de ekiplerimiz bölgenin detaylı temizliğini yaparak toplamaktadır” dedi.

Bu haber Ergene Belediyesinin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu