Ergene

Ergene Belediyesi Beren Bebek Çocuk Oyun Evinde Yazında Etkinlikler Devam Ediyor

Ergene Belediyesi tarafından ilçeye kazandırılan sayısız eserlerden biri olan Ergene Belediyesi Beren bebek Çocuk Oyun Evinde yaz döneminde de eğitimler…

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

Ergene Belediyesi tarafından ilçeye kazandırılan sayısız eserlerden biri olan Ergene Belediyesi Beren bebek Çocuk Oyun Evinde yaz döneminde de eğitimler ve etkinlikler devam ediyor.

Ergene Belediyesinin eğitime yapmış olduğu en büyük eserlerden biri olan Ergene Belediyesi Beren Bebek Çocuk Oyun Evinde çocuklara bilgi eğlenceyle birlikte sunuluyor. Ergene Belediyesi Beren Bebek Çocuk Oyun Evinde ki küçüklere temel okul öncesi eğitimlerinin yanı sıra ingilizce, görsel sanatlar ve beden eğitimi dersleri de veriliyor. Yaz döneminde de eğitimlerine devam eden Ergene Belediyesi Beren Bebek Çocuk Oyun Evinde birbirinden güzel etkinlikler yapılarak çocuklar hem eğleniyor hem öğreniyor.

Okul öncesi eğitim, geleceğe yapılacak en iyi yatırımdır diyen Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Geleceğimizin teminatı çocuklarımıza Ergene Belediyesi Beren Bebek Çocuk Oyun Evimizde en iyi eğitimi vermek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Belediyemiz bünyesinde bulunan yabancı dil, resim ve beden eğitimi öğretmenlerimiz hafta içi belirlenen gün ve saatlerde eğitim veriyor. Mutlu öğrenci, mutlu öğretmen ve mutlu veli anlayışıyla Ergene ilçemizde dört dörtlük bir ortamda eğitimin ve mutluluğun karesini sunuyoruz” dedi.

Erken çocukluk yılları gelecekteki akademik başarının temellerinin atıldığı dönemdir diyen Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Okul öncesi dönemde sayılar, harfler, renkler gibi temel bilgileri öğretmek önemli olmakla birlikte çocuğun bilgiyi öğrenebilmesi için gerekli becerileri kazandırmak daha da önemlidir. Çocuklarımızın eğitimlerine bu konuda çok dikkat ediyoruz. Ergene Belediyesi Beren Bebek Çocuk Oyun Evimizde çocuklarımıza verdiğimiz ingilizce eğitimi ile miniklerimizin yabancı dille tanışmalarını sağlıyoruz. Görsel sanatsal derslerimiz ile çocuklarımızın sanatsal yönlerini geliştiriyoruz, yine çocuklarımıza verdiğimiz beden eğitimi dersleri ile onların gelişimine büyük katkı sunuyoruz. Çocuklarımız ilkokula başlayana kadar hayatla ilgili bir çok şeyi öğretiyoruz. Ergene Belediyesi Beren Bebek Çocuk Oyun Evimizde çocuklarımızın fiziksel, ruhsal ve zihinsel gelişimlerine büyük katkı sağlıyor, çocuklarımızı el becerilerini ve kişisel gelişimlerini zenginleştirecek şekilde eğiterek daha etkin bireyler olmalarına yardımcı oluyoruz” dedi.

 

Bu haber Ergene Belediyesinin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu