Tekirdağ

ÇORLU ÇERKEZKÖY YOLU DALÇIK PROJESİ GÜNDEMDE

AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Kamil Çetintaş, artan nüfusla birlikte trafik yoğunluğunun yaşandığı Çerkezköy-Çorlu yolunda dalçık projesinin gündemde olduğunu belirterek, “Geçtiğimiz günlerde Ulaştırma Bakanımız geldi. Mustafa Yel vekilimiz Çorlu yolu ile ilgili mesela servis saatlerinde trafiğin çok sıkıştığını buraya belli noktalara dalcık talebinde bulundu. Bu Çerkezköy-Çorlu yolunda sıkışan noktalara dalcık yapmamız gerekir. Nüfus artışıyla birlikte daha da sıkıntılar doğacak. Bugünden önlem almamız gerekir dedi. Bunun üzerinde de çalışıyoruz.” dedi.

AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Kamil Çetintaş, gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu.  Geçtiğimiz günlerde Ulaştırma Bakanı Adil Karaismailoğlu’nun Tekirdağ’a geldiğini hatırlatan Çetintaş, “Mustafa Yel vekilimiz Çorlu yolu ile ilgili mesela servis saatlerinde trafiğin çok sıkıştığını buraya belli noktalara dalçık talebinde bulundu. Bu Çerkezköy-Çorlu yolunda sıkışan noktalara dalçık yapmamız gerekir. Nüfus artışıyla birlikte daha da sıkıntılar doğacak. Bugünden önlem almamız gerekir dedi. Bunun üzerinde de çalışıyoruz.” dedi.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu