Tekirdağ

ÇOCUK ATÖLYEMİZ İLK MEZUNLARINI VERDİ!

 Çerkezköy Belediyesi tarafından bu yıl ilki açılan ve 5-6 yaş çocuklar için 4 farklı branşta ücretsiz eğitimlerin verildiği Çocuk Atölyesi’ni başarı ile bitiren çocuklara sertifikaları verildi.

 Yaratıcı Drama, Akıl ve Zeka Oyunları, Ahşap Boyama ile Fen, Teknoloji, Matematik ve Mühendislik (STEM) branşlarında ücretsiz eğitimlerin verildiği Çerkezköy Belediyesi Çocuk Atölyesi’ni başarı ile bitiren çocuklara sertifikaları Çerkezköy Belediyesi Kültür & Sanat ve Eğitim Koordinatörü Gizem Tuna tarafından verilirken, çocukların kurslarda yaptığı ve ortaya çıkardığı eserler de çocukların ailelerine hediye edildi.

 TEŞEKKÜR EDİYORUZ

 2022 yılı başında 4 farklı branşta açılan Çerkezköy Belediyesi Çocuk Atölyesi’ne 44 çocuğun katılarak eğitim aldığını belirten Çerkezköy Belediyesi Kültür & Sanat ve Eğitim Koordinatörü Gizem Tuna, “Bugün itibari ile Çocuk Atölyemizdeki eğitimlerimizi tamamlayarak, kurslarımıza katılan çocuklarımıza sertifikalarını verdik. Kurslarımıza devam eden çocuklarımıza, ailelerine ve bu süreçte eğitimlerini özveri ile veren kurs hocalarımıza teşekkür ediyoruz” dedi.  

DOYASIYA EĞLENDİLER

Çocuk Atölyesi’ni tamamlayan öğrencilere sertifikaları verilmesinin ardından çocuklar düzenlenen etkinlikte doyasıya eğlendiler.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu