Tekirdağ

ÇERKEZKÖY İLÇESİ KIZILPINAR MAHALLESİNDEKİ TERZİ VE HÜRRİYET CADDELERİNDE BETON YOL ÇALIŞMALARI TAMAMLANDI

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Ekipleri tarafından Çerkezköy İlçesi Kızılpınar Mahallesi’ndeki Terzi ve Hürriyet Caddelerinde başlatılan ssb beton yol serim çalışmaları tamamlandı.

11 ilçede yol çalışmalarına aralıksız devam ettiklerini belirten Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, “Ekiplerimiz mesai mefhumu gözetmeksizin 11 ilçede yol çalışmalarına büyük bir titizlikle devam ediyor.

Bu kapsamda Çerkezköy İlçesinin Kızılpınar Mahallesi’ndeki Terzi ve Hürriyet Caddelerinde ssb beton yol çalışmalarımız tamamlandı. Tamamlanan yollarımızın Çerkezköylü hemşehrilerimize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Bu haber Tekirdağ Büyükşehir Belediyesinin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu