Yaşam

Süleymanpaşa’da Vatandaşlara Aşure İkramı

TEKİRDAĞ, (DHA)- TEKİRDAĞ’ın Süleymanpaşa ilçesinde Muharrem Ayı dolayısıyla vatandaşlara aşure ikramında bulunuldu. Muharrem ayı dolayısıyla düzenlenen aşure dağıtımına Vali Aziz…

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

TEKİRDAĞ, (DHA)- TEKİRDAĞ’ın Süleymanpaşa ilçesinde Muharrem Ayı dolayısıyla vatandaşlara aşure ikramında bulunuldu.

Muharrem ayı dolayısıyla düzenlenen aşure dağıtımına Vali Aziz Yıldırım, Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, Süleymanpaşa Kaymakamı Harun Kaya, Tekirdağ İl Jandarma Komutanı Albay Osman Kılıç katıldı. Köprübaşı mevkisinde gerçekleşen aşure etkinliğinde vatandaşların Muharrem ayını tebrik eden Başkan Yüksel, Süleymanpaşa Belediyesi aşevinde hazırlanan ve özenle paketlenen aşurelerden ikram etti.

Başkan Yüksel, “Bugün Muharrem ayı dolayısıyla Süleymanpaşalı hemşehrilerimize, birlik, beraberlik, kardeşlik, paylaşma, dayanışma ve bereketin simgesi olan aşure ikramında bulunduk.

Sayın valim, sayın kaymakamım, sayın jandarma komutanımız da bize eşlik ettiler. Sayın valime bu güzel günde bizi yalnız bırakmadığı için teşekkür ediyorum.

Milletimizle birlik beraberlik içinde olmak, özellikle Muharrem ayında paylaşarak bu mutluluğu yaşamak benim için çok güzeldi, çok keyifliydi. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” diye konuştu.(DHA)

Sitemiz  abonesidir. Bu kategoride yer alan haberler Demirören Haber Ajansı Muhabirleri tarafından geçilen haberlerdir ve sitemiz editörleri tarafından herhangi bir müdahalede bulunulmamıştır.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu