Tekirdağ

ÇERKEZKÖY BELEDİYESİ’NDEN 14 ŞUBAT SÜRPRİZİ

   Çerkezköy Belediyesi tarafından, 14 Şubat Sevgililer Günü kapsamında gerçekleştirilen etkinlikte, herkes sevdiklerine, değer verdiklerine güzel bir sürpriz yapabilsin diye yüzlerce çiçek vatandaşlarımıza ücretsiz olarak dağıtıldı.

YÜZLERCE GÜL DAĞITILDI

   Çerkezköy Belediyesi, 14 Şubat Sevgililer Günü dolayısıyla Belediye Hizmet Binası önünde, Çerkezköy Devlet Hastanesi önünde, Kızılpınar ve Veliköy Mahallelerimizde çiçek dağıtımı yaptı. Kalp şeklinde bir standa yerleştirilen yüzlerce çiçek vatandaşlara ücretsiz olarak hediye edildi. Tüm vatandaşlarımızın sevgililer gününü kutlayan Belediye Başkanımız Vahap Akay, “14 Şubat Sevgililer Günü kapsamında özel olarak hazırladığımız gülleri vatandaşlarımıza dağıttık. Vatandaşlarımıza eşlerine ve sevdiklerine götürecekleri hoş bir sürpriz yaptık. 14 Şubat’ta onların yüzlerini güldürmek istedik” ifadelerini kullandı.

“SEVGİ DÜNYADAKİ EN BÜYÜK HAZİNEDİR”

   Belediye Başkanımız Vahap Akay, “Sevgi, yaşamak, hayatı paylaşmak, birlik ve beraberlik demektir. Hayatımızı anlamlı kılan, bizi biz yapan en güzel duygu sevgidir. Bu nedenle yaşamımızın her alanında, her anında sevgimizi paylaşmalı ve çoğaltmalıyız. Sevgi, emek vermektir. Sevgi dünyadaki en büyük hazinedir. Bu vesile ile emeğin kenti Çerkezköy’den tüm vatandaşlarımızın Sevgililer Gününü kutluyoruz” açıklamalarında bulundu.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu