Tekirdağ

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ÇOCUKLARI SU SPORLARI İLE BULUŞTURDU

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ÇOCUKLARI SU SPORLARI İLE BULUŞTURDU


30/05/2022 08:12:59

Kurulduğu günden bu yana sosyal belediyecilik anlayışı ile çalışmalarını sürdüren Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, kırsal mahallelerde yaşayan çocukları su sporları ile tanıştıran bir etkinliğe imza attı.

Muratlı Yarı Olimpik Yüzme Havuzu’nda gerçekleşen etkinlik kapsamında kırsal mahallelerde yaşayan çocuklara, alanlarında yetkin eğitmenler tarafından su sporları ve yüzme teknikleri ile ilgili bilgi verildi. Çocuklar daha sonra Muratlı Yarı Olimpik Yüzme Havuzunun çocuklar için ayrılan özel bölümünde hem öğrendiklerini uygulama imkanı buldular hem de gönüllerince bir gün geçirdiler.

Konu ile ilgili açıklama yapan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Büyükşehir Belediyesi olarak sporun her alanına büyük önem verdiklerini belirterek, “Muratlı Yarı Olimpik Yüzme Havuzunu hayata geçirirken hayalimiz Tekirdağlı çocuklarımızın sosyalleşme imkanı bulması kadar su sporları ile tanışması ve bizi bu alanda bölgesel, ulusal ve uluslararası alanda temsil edecek başarılı sporcular olarak yetişmeleriydi. Bu güzel etkinlikte çocuklarımızın keyfi görülmeye değerdi. Her şey Tekirdağ ve Tekirdağlılar için.” dedi.

Bu haber Tekirdağ Büyükşehir Belediyesinin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu