Tekirdağ

Bilgi Evi öğrencileri yılsonu etkinliğinde buluştu

Süleymanpaşa Belediyesinin Liselere Geçiş Sistemi (LGS) sınavına hazırlanan öğrencilere destek olmak üzere açtığı ve profesyonel eğitimcilerle donattığı Süleymanpaşa Belediyesi Bilgi Evi, sınav öncesi motivasyonu arttırmak üzere yılsonu etkinliği düzenledi.

Süleymanpaşa Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü bünyesinde hizmet veren Bilgi Evi, LGS ve YGS’ye (Yükseköğretime Geçiş Sınavı) hazırlanan öğrencilere alanında uzman eğitmenler eşliğinde etüt, ders takviyesi, denem sınavı vb. destek veriyor.

SINAV ÖNCESİ STRES ATTILAR

11.00 – 18.00 saatleri arasında gerçekleşen yılsonu etkinliği yaklaşık 100 öğrenciyi ağırladı. Serbest oyunlar, halat çekme, çuval yarışı, dans etkinlikleri, müzik yayını ile renklenen organizasyonda öğrenciler yaklaşan sınav öncesi adeta stres attılar. Etkinlikte öğrencilere ayrıca patlamış mısır, pamuk şeker ve çeşitli ikramlarda bulunuldu.

BAŞKAN YÜKSEL ÖĞRENCİLERİ YALNIZ BIRAKMADI

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel ve Başkan Yardımcısı Sabri Çınar’ın da katıldığı etkinlikte Başkan Yüksel sınav öncesi öğrencilere tavsiyelerde bulunup başarılar diledi.

Gelecek yıl daha büyük bir alanda daha geniş kapsamlı bir eğitim verileceğinin müjdesini de veren Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel öğrenciler tarafından uzun süre alkışlandı.

YÜKSEL: “GENÇLERİMİZE HEDEFLERİNDE BAŞARILAR DİLİYORUM”

Yüksel’in konuşmasının ardından öğrenciler eğlencelerine kaldıkları yerden devam ederken, Başkan Yüksel ile bol bol özçekim yaparak anı ölümsüzleştirdiler.

Etkinlikte öğrencilerle bir araya gelen Yüksel, konuyla ilgili açıklamasında, “Süleymanpaşa Belediyesi Bilgi Evimizde düzenlenen yılsonu etkinliğine katıldık. Geride bırakmaya hazırlandığımız 2021-2022 eğitim-öğretim yılı boyunca, lise ve üniversiteye hazırlanan gençlerimizin eğitim aldığı merkezimizde, Belediye Başkan Yardımcımız Sayın Sabri Çınar ile birlikte gerçekleştirdiğimiz ziyarette kardeşlerimizle sohbet ederek, hedeflerinde başarılar diledik,” ifadelerine yer verdi.

Bu haber Süleymanpaşa Belediyesinin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.

 

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu