Ergene

Başkan Yüksel Havza Çiftlik Köyü Derneği Açılışına Katıldı

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, Ergene ilçesinde faaliyet gösteren hemşeri dernekleri arasında yer alan Çorlu – Ergene Havza İlçesi Çiftlik Köyü Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nin Cumhuriyet Mahallesinde yer alan yeni dernek binası açılışına katıldı.
Cumhuriyet Mahallesinde düzenlenen programa Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel’in yanı sıra belediye başkan yardımcıları Doğan Durmaz ve Yüksel Baydarlı, siyasi partilerin ilçe başkanları ve temsilcileri, belediye meclis üyeleri, mahalle muhtarları, Çorlu – Ergene Havza İlçesi Çiftlik Köyü Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Mümin Aslan ve yönetim kurulu üyeleri, hemşeri derneklerinin başkan ve üyeleri, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve vatandaşlar katıldılar.
Ergene Belediyesi olarak ilçede kurulan tüm hemşehri dernekleri ile uyum içerisinde çalışmalar yaptıklarını kaydeden Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, bu derneğin ilçemize kazandırılmasında büyük emeği olan başta dernek başkanımız Mümin Aslan ve yönetimine teşekkür ediyorum. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da derneklerimizin yanında olmaya onları desteklemeye devam edeceğiz” dedi.
Protokol konuşmalarının ardından açılış kurdelesinin kesimi ile Çorlu – Ergene Havza İlçesi Çiftlik Köyü Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği binasının açılışı gerçekleştirildi. FOTOĞRAFLAR

Bu haber Ergene Belediyesi’nin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Başa dön tuşu