Ergene

Göl Restoranda Çocuk Oyun Alanı Oluşturuldu

Ergene Belediyesi’nin ilçeye kazandırdığı sayısız kalıcı eserden biri olan ve bölgede tek olması özelliği ile de dikkat çeken Marmaracık Göl Restoranda çocukların gönüllerince eğlenmeleri ve keyifli vakit geçirmeleri için çocuk oyun alanı oluşturuldu.

Göl Restoran çocuk oyun alanını inceleyen Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, Biz dünyayı atalarımızdan miras değil çocuklarımızdan emanet aldık. Bizler geleceğimizi çocuklardan ödünç aldık. Çocuklarımızı en iyi şekilde gözümüz gibi korumak kollamak zorundayız. Çünkü onlar ilçemizin ve ülkemizin geleceği. Göl restoranımızda çocuklara dönük aileler rahat etsin diye böyle bir yer tasarladık. Çok da güzel oldu. Başta ailelere ve çocuklarımıza hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Ailelerin rahat etmesi adına çocuklarımızın keyifli zamanlar geçirmesi adına Göl Restoranımızda böyle bir yer tasarladık diyen Başkan Yüksel, “Aileler gelecek ve gönül rahatlığı ile yemeklerini yerken cam bölmeden şeffaf bir şekilde oyun alanındaki çocuklarını görebilecekler. Çocuklar da boş zamanlarını keyifli bir şekilde geçirebilecekler. Bunlar güzel şeyler, güzel hizmetler. Ben her zaman şunu diyorum hayalleri olan insanlar başarılı olur. Hayalleri olan insanlar her zaman bir adım öndedir. Bizler de bu işlere başlamadan önce biliyorsunuz 2019 öncesinde de hayallerimiz vardı. Bunları bir bir gerçekleştirdik, gerçekleştirmeye de devam ediyoruz. Göl Restoranımıza kazandırdığımız yeni oyun alanının çocuklarımıza hayırlı olmasını diliyorum” diye konuştu.

Göl Restorana kazandırılan çocuk oyun alanı çocukları olduğu kadar ailelerini de memnun etti.

Bu haber Ergene Belediyesi’nin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Başa dön tuşu