Tekirdağ

BAŞKAN KADİR ALBAYRAK’IN ŞEHİT EMNİYET MÜDÜRÜ GAFFAR OKKAN’I ANMA MESAJI

BAŞKAN KADİR ALBAYRAK’IN ŞEHİT EMNİYET MÜDÜRÜ GAFFAR OKKAN’I ANMA MESAJI 24/01/2022 08:15:40 Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Diyarbakır Eski…

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

BAŞKAN KADİR ALBAYRAK’IN ŞEHİT EMNİYET MÜDÜRÜ GAFFAR OKKAN’I ANMA MESAJI


24/01/2022 08:15:40

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Diyarbakır Eski Emniyet Müdürü Ali Gaffar Okkan’ın şehit edilişinin 21. yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Başkan Kadir Albayrak mesajında şu ifadelere yer verdi:

Vatanımızın bölünmez bütünlüğü, halkımızın huzur ve güvenliği uğrunda kahramanca mücadele eden Şehit Emniyet Müdürü Ali Gaffar Okkan, ülkemizin yetiştirdiği önemli bir değerdi.

Görev yaptığı her yerde terör örgütlerine karşı başarılı operasyonlar yürüten, her koşulda korkusuzca görevini yerine getiren Şehit Emniyet Müdürü Ali Gaffar Okkan, vatandaşlarımızın gönlünde taht kurmuştur. Diyarbakır’da huzur ve güven ortamının sağlanmasında büyük emeği olan Emniyet Müdürü Ali Gaffar Okkan, görevinin başında şehit edilmiştir. Üstün fedakârlığı, cesareti ve başarısıyla örnek olan Ali Gaffar Okkan, hatırasıyla milletimizin kalbinde yaşamaya devam etmektedir.

Bu duygu ve düşüncelerle, 21 yıl önce şehit edilen Diyarbakır Emniyet Müdürü Ali Gaffar Okkan’ı ve vatanımız uğrunda canlarını feda eden tüm şehitlerimizi rahmet, şükran ve saygıyla anıyorum.

Kadir ALBAYRAK

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı

Yazar= Tekirdağ Belediyesi | Bülten

 

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu