Yaşam

Anaokulu öğrencileri, kullanmadıkları oyuncak ve giysilerini bağışladı

Ünsal YÜCEL/KEŞAN(Edirne),(DHA)-EDİRNE’nin Keşan ilçesinde özel bir anaokulun eğitim gören öğrenciler, kullanmadıkları oyuncak ve giysileri ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmak üzere belediyenin Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü’ne bağışladı.

Keşan’da özel bir anaokulun eğitim gören öğrenciler, kullanmadıkları oyuncak ve giysileri aileleri ve öğretmenleri gözetiminde toplayarak, ihtiyaç sahiplerine verilmek üzere Keşan Belediyesi Sosyal Destek Hizmetleri Müdürü Eylem Akdemir’e teslim etti.

Minik öğrencilerin büyük ve anlamlı bir çalışmaya imza attıklarını belirten Akdemir, “Örnek bir çalışmaya imza atan anaokulu öğrencilerimiz tarafından toplanan ve Sosyal Paylaşım Mağazamıza bağışlanan eşyaları okulumuzdan teslim aldık. Anaokulu Müdürü Sibel Erduran’a, öğretmenlerimize, velilerimize ve minik kalpli ama kocaman yürekli öğrencilerimize büyük paylaşımlarıyla mağazamıza verdikleri destekten ötürü teşekkür ediyoruz.” dedi. Eylem Akdemir, yapılan bağışın örnek teşkil etmesi temennisinde bulundu.(DHA)

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu