Yaşam

Yazar ve İş İnsanı Leman Can Adaylık Başvurusunu Yaptı!

Yazar ve iş insanı Leman Can, Cumhuriyet Halk Partisi Tekirdağ Milletvekili Aday Adaylığı için başvurusunu yaptı. Cumhuriyet Halk Partisi’nde 14…

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

Yazar ve iş insanı Leman Can, Cumhuriyet Halk Partisi Tekirdağ Milletvekili Aday Adaylığı için başvurusunu yaptı.

Cumhuriyet Halk Partisi’nde 14 Mart Salı günü başlayan Milletvekilliği aday adaylığı başvuruları kapsamında yazar ve iş insanı Can, adaylığını basın bülteni yayımlayarak bildirdi.

Can basın açıklamasında, aydınlık ve güzel yarınlara umutla yükselen bir Türkiye ve Tekirdağ olduğunu ifade ederek şu sözlere yer verdi:” Aday adaylık başvurumu Cumhuriyet Halk Partisi Genel Merkezi’nde yapmış bulunmaktayım. Ben Partim için, Tekirdağ halkı için adaylık başvurumu yaptım. Aydınlık ve güzel yarınlara Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu ile gümbür gümbür geliyoruz.”

CUMHURİYET MEŞALESİ HİÇ BİR ZAMAN SÖNMEYECEK

Konuşmasına devam eden Leman Can:” Bizler Mustafa Kemal Atatürk’ün kurduğu Cumhuriyet’in ve Cumhuriyet Halk Partisi’nin ilalebet emanetçisiyiz. Başkomutan Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün yaktığı meşale bu zamana kadar hiç bir şekilde sönmedi bundan sonrada sönmeyecek ve söndürülmeyecektir” dedi.

Leman Can açıklamasını ”Karanlığın en koyu olduğu an güneşin doğmasına en yakın zamandır. Ve bugün karanlığın en koyu zamanındayız. Umutlarımız yeşerdi. Yeni doğacak güneşle beraber Trakyanın günebakanları gibi eğilen başlarımızı kaldırıp güneşe döndüreceğiz. ” sözleriyle bitirdi.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu