Asayiş

Yardımları Yağmacılardan, Yağmacıları Halktan Tekirdağ Polisi Kurtardı!

Kahramanmaraş merkezli 10 ilde yaşanan asrın felaketi sonrası yaraları sarmak için Türk milleti seferber oldu.

Türkiye’nin dört bir yanından toplanan yardımlar TIR’larla afet bölgesine ulaştırılırken burada yardım TIR’larını ve kamyonları yağmalayan grupları, Çerkezköy, Kapaklı ve Çorlu’dan afet bölgesine görevlendirilen polis ekipleri Hatay girişinde yakalarken, yağmacıları tekme tokat linç etmek isteyen öfkeli halkın elinden yine yaka paça polis aldı.

ÖFKELİ HALKTAN POLİS KURTARDI

9 ekiple bölgede asayişi sağlamak üzere görevlendirilen Çerkezköy, Kapaklı ve Çorlu polislerinden oluşan ekiplerin zaman zaman havaya ateş açarak milleti sakinleştirmeye çalışması vatandaş kameralarına yansırken, afet bölgesinde yardım TIR’larını yağmalayan yağmacılar birer ikişer gözaltına alınmaya başlandı.

Afet sonrası asayişin sağlanıp yaraların sarılması için Tekirdağ’dan afet bölgesine görevlendirilen onlarca polis, vatandaşların yaralarının sarılması için bölgede göreve başladı.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu