Asayiş

Yangında mahsur kalan 15 kişi, itfaiye merdiveniyle kurtarıldı

Vahit İŞBAŞARAN/ LÜLEBURGAZ (Kırklareli), (DHA)- KIRKLARELİ’de itfaiyeciler, bodrum katta çıkan yangında apartmanı saran duman nedeniyle evlerinde mahsur kalan 15 kişiyi, pencere ve balkonlardan, merdivenli araçla kurtardı.
Lüleburgaz ilçesi Zafer Mahallesi Tekcan Caddesi’ndeki 4 katlı apartmanın bodrum katında, sabah saatlerinde yangın çıktı. Henüz çıkış nedeni belirlenemeyen yangında, bodrum katından yükselen dumanlar apartmanı sardı. İhbar üzerine adrese Lüleburgaz Belediyesi itfaiyesi, polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. İtfaiyeciler, yangına müdahale ederken bir yandan da apaRtmanın merdivenlerini saran dumanlar nedeniyle, dairelerinde mahsur kalan 15 kişi, balkon ve pencerelere uzatılan merdivenle kurtarılıp dışarı çıkarıldı. Yangın, büyümeden itfaiye tarafından kısa sürede kontrol altına alınıp söndürüldü. (DHA)

FOTOĞRAFLI

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu