Çorlu

Yandan Geç, Ortada ‘Çukur’ Var!

Çorlu’da çöken yol vatandaşı çileden çıkardı. Defalarca kez şikayet edildiğini ifade eden vatandaşlar, belediyeden yine geçer not alamadı.

Çobançeşme Mahallesi, Abdullah Aysel Öğücü okulu civarında yol çöktü. Bu yolun yaklaşık 2 haftadır böyle olduğunu ifade eden vatandaşlar, defalarca kez yetkililere şikayet ettiklerini ama kimsenin gelmediğini ifade etti.

Gazetemiz muhabirine konuşan ismini vermek istemeyen bir vatandaş:” Burası yaklaşık 2 haftadır bu şekilde böyle duruyor. Belediyeye kaç kere söyledik. Okul yolu dedik, yapın dedik. Dinlemediler, yapmadılar. Ahmet Sarıkurt, oy istemeyi biliyor. Ama yol yapmaya gelince yok. Biz kendi önlemimizi kendimiz aldık ” sözlerine yer verdi.

Bir başka vatandaş ise:” Biz arabayla dün akşam görmeden çukura girdik. Şükür arabaya zarar gelmedi başkaları da mağdur olmasın. Seçim için oy isteyip duruyorlar, yolların köstebek halini görsünler. Yol yaptık diyorlar. İşte bu yapılan yolların örneği” dedi.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu