Çorlu

Vergi Ödemelerinizi Unutmayın! Son Gün 30 Kasım!

Mayıs ve kasım aylarında iki taksit olarak ödenen Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi 2. taksit ödemeleri 30 Kasım 2023 Perşembe günü sona erecek.

Konuyla ilgili olarak açıklamada bulunan Çorlu Belediye Başkan Yardımcısı Adnan Kum, 2023 yılı Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi 2. taksit ödemelerinin 30 Kasım 2023 Perşembe günü sona ereceğini hatırlatarak doğabilecek mağduriyetlere karşı vatandaşlara uyarıda bulundu.

Vezneler 25 ve 26 Kasım Tarihlerinde Açık Olacak

Vatandaşların ödemelerini kolaylıkla yapabilmeleri için veznelerin 25 Kasım Cumartesi ve 26 Kasım Pazar günleri de hizmet vereceğini belirten Başkan Yardımcısı Kum, “Veznelerde yaşanabilecek olası yoğunluk nedeniyle ilgili ödemelerinizi son güne bırakmamanızı rica ederiz.

Borç bilgilerini öğrenmek isteyen vatandaşlarımız 444 99 59 numaralı iletişim hattımızı arayarak çağrı merkezimizden ilgili borç bilgilerine ulaşabilirler.” dedi.

Bu haber Çorlu Belediyesi’nin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Başa dön tuşu