Tekirdağ

Vali Soytürk ve Eşi Nurdan Soytürk Şehit Polis Memuru Münir Alkan’ın Annesini Ziyaret Etti

Tekirdağ Valisi Recep Soytürk ve Eşi Sayın Nurdan Soytürk Hanımefendi,  cumhuriyetimizin kuruluşunun 100. yıldönümü münasebetiyle 15 Temmuz 2016 günü yaşanan darbe girişiminde İstanbul Boğaziçi Köprüsünde görevini ifa ederken Şehit olan Polis Memuru Münir Alkan’ın annesi Münibe Alkan’ı ziyaret etti.

Kuran-ı Kerim okunarak dua edilen ziyarette Vali Soytürk ve Eşi Nurdan Soytürk  Şehidimizin annesi ile yakından ilgilenerek bir süre sohbet etti. Şehidimizin ailesinin Cumhuriyet Bayramı’nı kutlayan Vali Soytürk ve Eşi Nurdan Soytürk, çiçek ve Türk Bayrağı hediye etti.

Ziyaret sırasında bir konuşma yapan Vali Soytürk; “Vatanımız uğruna hayatını feda eden Şehitlerimize ve Gazilik onuruna erişen Milletimizin asil evlatlarına  minnet ve şükran borçluyuz. Onlar sayesinde Millet Meclisimiz ve kurumlarımız ele geçirilemedi, milli irade gasp edilemedi ve istiklalimize, istikbalimize pranga vurulamadı.

Şehitlik mertebesine ulaşan Vatan evlatlarına Yüce Allah’tan rahmet diliyor, Gazilik şerefine erişen kahramanlarımıza şükran ve minnetlerimi sunuyorum. “ dedi.

Vali Soytürk ve eşi Nurdan Soytürk’e ziyaretleri sırasında İl Emniyet Müdürü Mehmet Hakan Fındık eşlik etti.

 

 

Bu haber Tekirdağ Valiliği’nin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Başa dön tuşu