Tekirdağ

Vali Soytürk Türk İş Sendikası’nın İftarına Katıldı

Tekirdağ Valisi Recep Soytürk, Türk İş Sendikası tarafından düzenlenen iftara katıldı.

İftar Programında bir konuşma yapan Vali Soytürk; “7 aydır Tekirdağ’dayım göreve başladıktan 1 hafta sonra Kapaklı’yı ziyarete geldim. İlk ziyaret ettiğim ilçe Kapaklı idi. Biz Mülki İdare Amirleri eğitime çok önem veririz, okula çok önem veririz. Yapılmakta olan okulları ziyaret ettik. Göreve başladıktan 1 hafta sonra Murat Baskan’la sendikanın yaptığı okulun başında tanıştık. Tekirdağ Valisi olarak Sendika Başkanımıza, emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Bu ülke için en önemli konulardan bir tanesini destekledikleri için teşekkür ederim.

Bugün burada olmaktan sizlerle birlikte olmaktan büyük mutluluk duydum. Bu duygu ve düşüncelerle hepinize sevgilerimi, saygılarımı sunuyor. Hayırlı Ramazanlar diliyorum.”dedi.

Kapaklı İlçemizde düzenlenen iftara Vali Soytürk’ün yanı sıra Çerkezköy Kaymakamı Nazmi Günlü, Türk İş Sendikası Genel Başkanı Ergün Atalay, Türk Metal Sendikası Genel Başkanı Uysal Altundağ ve sendika üyeleri katıldı.

Bu haber Tekirdağ Valiliği’nin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Başa dön tuşu