Tekirdağ

Vali Soytürk Güçlendirmesi Yapılan Sağlamtaş İlkokulunu Ziyaret Etti

Tekirdağ Valisi Recep Soytürk, Tekirdağ Valiliği Yatırımı İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı tarafından güçlendirmesi yapılmasının ardından eğitim-öğretime başlanan Sağlamtaş İlkokulunu ziyaret etti.

Ziyaretleri sırasında okulu gezen Vali Soytürk, güçlendirme çalışmaları hakkında bilgi aldı. Öğrencilerin dersine de katılan Vali Soytürk, öğrencilerle birlikte ders işledi.

Vali Soytürk’e ziyaretleri sırasında Malkara Kaymakamı Kerem Süleyman Yüksel, İl Milli Eğitim Müdür Vekili Abdullah Nair ve Malkara İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Saraç eşlik etti.

 

Bu haber Tekirdağ Valiliği’nin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Başa dön tuşu