Çorlu

Hobi Bahçelerinde Yer Almak İster Misiniz?

Çorlu Belediyesi tarafından 2020 yılında hizmete sunulan “Hobi Bahçeleri” için ek talep kayıtlarına başlandı. Kayıtlar 07-16 Şubat 2024 tarihleri arasında alınacak.

Kent yaşamına küçük bir mola vererek stresten ve kent yaşamının getirdiği yoğunluktan uzak kalmak isteyen vatandaşların büyük ilgi gösterdiği Çorlu Belediyesi Hobi Bahçeleri, 15 Mart – 15 Aralık 2024 tarihlerini kapsayan süre içinde vatandaşlara tahsis edilecek.

Daha önce toplanan taleplere istinaden hak kazanan vatandaşlarımızın gerekli sürede evraklarını getirmemesi nedeni ile boş kalan bahçeler için Çorlu Belediye Meclisinin 04.03.2020 tarih 2020/83 sayılı Kararı ile kabul edilen Hobi Bahçeleri İşletme Yönetmeliğine göre ek talepler için 07-16 Şubat 2024 tarihleri arasında başvuru gerçekleştirilecek.

Taleplerin toplanmasının ardından Hobi Bahçeleri için İşletme Yönetmeliğinin 6. maddesine istinaden Encümen huzurunda asil ve yedek listenin belirleneceği kura çekimi gerçekleştirilecek ve kura çekimi sonunda 15 Mart – 15 Aralık 2024 tarihlerini kapsayan süre içinde bahçe kullanımı hakkı kazanan vatandaşlar ile iletişime geçilerek bilgilendirme yapılacak.

Çorlu’da yaşayan vatandaşlarımızın hizmetine sunulan Hobi Bahçeleri için başvuru formlarına Çorlu Belediyesi internet sitesinden ulaşabilecekler. Hobi Bahçeleri kullanım şartları, idare ve kullanıcı sorumlulukları ekte bulunan işletme yönetmeliğinde tanımlanmış olup detaylı bilgi için Hobi Bahçeleri İşletme Yönetmeliğini inceleyebilir ya da 0 (282) 684 75 44 numaralı telefondan bilgi alabilirsiniz.

Hobi Bahçeleri İşletme Yönetmeliği için duyuruya aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz:

https://www.corlu.bel.tr/duyuru/1/285/hobi-bahceleri-ile-ilgili-duyuru-metni

Bu haber Çorlu Belediyesi’nin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Başa dön tuşu